Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Bohemia Пилка скляна в оксамитовому чохлі, 135 мм.

Bohemia Пилка скляна в оксамитовому чохлі, 135 мм.
Кришталеві пилки для нігтів – справжній подарунок для тих, хто трепетно ставиться до здоров'я своїх нігтів.

Скляна пилка для нігтів Bohemia. В основному використовується для натуральних нігтів, адже така пилка перешкоджає розшаровуванню нігтів і обережно їх обробляє. Скляні пилки мають максимальну міцність і вічність за рахунок того, що їх абразив створюється за методом хімічного травлення і піддаються додатковому загартування. Всі ці фактори впливають на практично необмежений термін їхньої служби, що дозволять значним чином перевершувати пилки виготовлені з інших матеріалів.

На відміну від ножиць і металевих пилок, кришталева пилка не тільки не травмує нігті, але і перешкоджає їх розшаровуванню, а також захищає від ламкості.

У пилки незвичайне дрібнозернисте покриття, розроблене спеціально для нігтів рук, що дозволяє ніжно обробляти нігтьову пластину, не завдаючи шкоди. не вимагає спеціального догляду не боїться води або будь-яких інших рідин, наприклад дезінфікуючих. Ідеальна для використання не тільки вдома, а й для професійних майстрів з манікюру - пилку можна кип'ятити, стерилізувати та природно мити.

Щоб її було зручно зберігати, перевозити та берегти від пошкодження, у комплекті є оксамитовий чохол.

135мл
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!